fbpx
NeuMaster.mk > Products > Vivax > Соковник VIVAX AJ-800 + 1 година гаранција !
Sale!

Соковник VIVAX AJ-800 + 1 година гаранција !

2,990ден

Description

СОКОВНИК
МОЌНОСТ: 800 W
XL РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ПУЛПА
КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ 1,5 ЛИТРИ,
2 БРЗИНИ,
МЕХАНИЗАМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ,
МИКРОФИЛТЕР ИЗРАБОТЕН ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,
ШИРОК XXL ОТВОР ЗА ВМЕТНУВАЊЕ ПЛОДОВИ -ДИЈАМЕТАР 75 MM
БОЈА: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / ЦРНА БОЈА
Гаранција 12 месеци

Customer Reviews

Customer Rating

2,990ден
0
0 Ratings
Stars 5
(0)
Stars 4
(0)
Stars 3
(0)
Stars 2
(0)
Stars 1
(0)
Be the first to review “Соковник VIVAX AJ-800 + 1 година гаранција !”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

Item added To cart
X