fbpx
NeuMaster.mk > Products > Vivax > VIVAX AVC-601B Dusky правосмукалка за пепел
РАСПРОДАДЕНО !

VIVAX AVC-601B Dusky правосмукалка за пепел

Sold By : NeuMaster.mk SKU: 002389 Category:

РАСПРОДАДЕНО !

Description

Vivax Dusky AVC 601B

Карактеристики на производот:

  • идеална за чистење на печки на дрва, камини, печки на пелети, ѓумур од скара…
  • лесна е за манипулација
  • капацитет 12L
  • моќност 600W
  • користи ХЕПА филтер
  • огноотпорно армирано црево и метално куќиште
  • правосмукалката е достапна во црна боја
  • 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА

Customer Reviews

Customer Rating

1,699ден
0
0 Ratings
Stars 5
(0)
Stars 4
(0)
Stars 3
(0)
Stars 2
(0)
Stars 1
(0)
Be the first to review “VIVAX AVC-601B Dusky правосмукалка за пепел”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

Item added To cart
X