fbpx
NeuMaster.mk > Products > Vivax > VIVAX HD-2003ID Фен за коса + 1 год ГАРАНЦИЈА !
РАСПРОДАДЕНО !

VIVAX HD-2003ID Фен за коса + 1 год ГАРАНЦИЈА !

Sold By : NeuMaster.mk SKU: 002181 Categories: ,

РАСПРОДАДЕНО !

Description

Vivax – Фен за коса HD-2003ID со 1 година гаранција

Карактеристики на производот:

  • моќност 2000W
  • 2 брзини
  • 3 поставки на температура
  • лесно чистење на отстранливиот филтер, дифузер
  • дифузер, додаток за фенирање, јонизатор
  • заштита од прегревање
  • 1 година гаранција

Customer Reviews

Customer Rating

909ден
0
0 Ratings
Stars 5
(0)
Stars 4
(0)
Stars 3
(0)
Stars 2
(0)
Stars 1
(0)
Be the first to review “VIVAX HD-2003ID Фен за коса + 1 год ГАРАНЦИЈА !”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

Item added To cart
X