fbpx
NeuMaster.mk > Products > Vivax > VIVAX IR-2200ss Пегла на пареа
Sale!

VIVAX IR-2200ss Пегла на пареа

Sold By : NeuMaster.mk SKU: 002521 Category:

999ден

Description

Карактеристики на производот:

  • можност 2200W
  • сад за вода 320ml
  • подлога од нерѓосувачки челик
  • функција против капење и бигор
  • функција самочистење
  • функција обилно пуштање на пареа
  • 1 година гаранција

Customer Reviews

Customer Rating

999ден
0
0 Ratings
Stars 5
(0)
Stars 4
(0)
Stars 3
(0)
Stars 2
(0)
Stars 1
(0)
Be the first to review “VIVAX IR-2200ss Пегла на пареа”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

Item added To cart
X