fbpx
NeuMaster.mk > Products > Vivax > VIVAX PH-2501 Панелна греалка
РАСПРОДАДЕНО !

VIVAX PH-2501 Панелна греалка

Sold By : NeuMaster.mk SKU: 002119 Category:

РАСПРОДАДЕНО !

Description

VIVAX PH-2501 панелна греалка,

моќност 2500 W,

со 2 степена на моќност,

променлив термостат,

заштитa од прегревање и можност за монтажа на ѕид,

индикатор на работа,

водоотпорна IP24 заштита,

алуминиумски греачи елемент,

12 месеци гаранција.

Customer Reviews

Customer Rating

2,399ден
0
0 Ratings
Stars 5
(0)
Stars 4
(0)
Stars 3
(0)
Stars 2
(0)
Stars 1
(0)
Be the first to review “VIVAX PH-2501 Панелна греалка”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

Item added To cart
X