fbpx
NeuMaster.mk > Products > Vivax > Vivax SM-3502 блендер за смути + ГРАТИС ЧАША + 1 год ГАРАНЦИЈА !
Sale!

Vivax SM-3502 блендер за смути + ГРАТИС ЧАША + 1 год ГАРАНЦИЈА !

1,199ден

7 in stock

Description

Карактеристики на производот:

  • моќност 350W
  • капацитет на пластичен сад од 0,6L (садот е изработен од Тритан BPA FREE)
  • 2 брзини
  • 4 ножеви изработени од нерѓосувачки челик
  • функција кршење мраз или замрзнато овошје и зеленчук
  • 1 година гаранција

Customer Reviews

Customer Rating

1,199ден
0
0 Ratings
Stars 5
(0)
Stars 4
(0)
Stars 3
(0)
Stars 2
(0)
Stars 1
(0)
Be the first to review “Vivax SM-3502 блендер за смути + ГРАТИС ЧАША + 1 год ГАРАНЦИЈА !”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

Item added To cart
X