fbpx
NeuMaster.mk > Products > Vivax > VIVAX WH-120G Електричен бокал за вода
РАСПРОДАДЕНО !

VIVAX WH-120G Електричен бокал за вода

Sold By : NeuMaster.mk SKU: 002519 Category:

РАСПРОДАДЕНО !

Description

Vivax – Електричен бокал за вода WH-120G

Карактеристики на производот:

  • Моќност 1630W
  • капацитет 1,2L
  • стакло отпорно на дамки
  • надворешен индикатор за ниво на водата
  • автоматско исклучување при точка на вриење
  • филтер
  • затворен греач од нерѓосувачки челик
  • ротирачка база 360 степени
  • 1 година гаранција

Customer Reviews

Customer Rating

999ден
0
0 Ratings
Stars 5
(0)
Stars 4
(0)
Stars 3
(0)
Stars 2
(0)
Stars 1
(0)
Be the first to review “VIVAX WH-120G Електричен бокал за вода”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

Item added To cart
X