fbpx
NeuMaster.mk > Products > Vivax > VIVAX WH-120tc Електричен бокал за вода
РАСПРОДАДЕНО !

VIVAX WH-120tc Електричен бокал за вода

Sold By : NeuMaster.mk SKU: 002593 Category:

РАСПРОДАДЕНО !

Description

Vivax – Електричен бокал за вода WH-120tc со 1 година гаранција

Карактеристики на производот:

  • Моќност 220W
  • капацитет 1,8L
  • боросиликантно стакло
  • надворешен индикатор за ниво на водата
  • автоматско исклучување
  • филтер
  • LED светло за време на работење
  • одбирање на посакуваната температура за загревање на водата
  • 1 година гаранција

Customer Reviews

Customer Rating

1,299ден
0
0 Ratings
Stars 5
(0)
Stars 4
(0)
Stars 3
(0)
Stars 2
(0)
Stars 1
(0)
Be the first to review “VIVAX WH-120tc Електричен бокал за вода”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

Item added To cart
X